Федеріка Могеріні: За останні п'ять років Україна змінилася і стала сильнішою

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна за останні п'ять років значно змінилася, стала міцнішою і має залишатися у центрі уваги міжнародної політики.

Про це заявила високий представник ЄС у закордонних справах та політики безпеки Федеріка Могеріні на засіданні комітету у закордонних справах Європарламенту у середу в Страсбурзі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Це очевидно, що Україна змінилася. І на сьогодні, я переконана, що вона стала більш міцною і стійкою країною, ніж була п'ять років тому», - наголосила Могеріні.

Високий представник ЄС висловила переконання у необхідності приділяти велику увагу ситуації в Україні та утримання цього питання на найвищому рівні європейського і міжнародного порядку денного.

Вона відзначила, що Євросоюз активно співпрацює з Україною у сфері безпеки, протидії кіберзагрозам та дезінформації, у розвитку людського потенціалу, розбудові інфраструктури, створенні робочих місць, боротьбі з корупцією, забезпеченні більшої незалежності енергетичного сектора.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com