ФСБ в Криму бере під контроль усі відеокамери, щоб приховати факти незаконних затримань, — юрист

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Криму ФСБ бере під контроль усі відеокамери через бажання приховати факти незаконних затримань, які можуть бути зафільмовані на камери відеонагляду. Окупаційна влада не хоче, щоб правозахисники мали фактаж про переслідування кримських татар у Криму. 

Про це у ефірі Громадського радіо повідомив юрист Ескендер Барієв.

Про це він сказав коментуючи затримання у Криму кримських татар, яких звинувачують у тероризмі, та їхніх прихильників, що просто були присутні біля місця проведення слідчих дії та робили відеозаписи для подальшого розповсюдження.

На питання, чому у Криму триває заборона на зйомки, Барієв сказав: «Річ у тому що затримання стрімерів вже є порушенням в першу чергу російського законодавства. В даному випадку вони (ФБС — ред) бачать, як оперативно та злагоджено працюють активісти (по поширенню інформації) в Криму. Інформація, яка походить з Криму, дуже важлива, це фактажний матеріал, на якому можуть ґрунтуватися розслідування правозахисних організацій. Потім це може стати основою для процесуальних дій».

За даними Барієва, окупаційна влада в Криму сьогодні зробила запроси на усі підприємства півострова з проханням доповісти про існуючи у них системи відеонагляду.

«Про що це говорить? Це говорить про те, що російська окупаційна влада хоче взяти під контроль не тільки активістів, людей, які стрімлять, але і всі відеокамери, тому що, наприклад, протягом слідства були знайдені відеозаписи викрадень активістів і це говорить, що окупаційна влада робить все, щоб приховати сліди своїх злочинів у Криму», — сказав він.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com