ФСБ в Криму бере під контроль усі відеокамери, щоб приховати факти незаконних затримань, — юрист

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Криму ФСБ бере під контроль усі відеокамери через бажання приховати факти незаконних затримань, які можуть бути зафільмовані на камери відеонагляду. Окупаційна влада не хоче, щоб правозахисники мали фактаж про переслідування кримських татар у Криму. 

Про це у ефірі Громадського радіо повідомив юрист Ескендер Барієв.

Про це він сказав коментуючи затримання у Криму кримських татар, яких звинувачують у тероризмі, та їхніх прихильників, що просто були присутні біля місця проведення слідчих дії та робили відеозаписи для подальшого розповсюдження.

На питання, чому у Криму триває заборона на зйомки, Барієв сказав: «Річ у тому що затримання стрімерів вже є порушенням в першу чергу російського законодавства. В даному випадку вони (ФБС — ред) бачать, як оперативно та злагоджено працюють активісти (по поширенню інформації) в Криму. Інформація, яка походить з Криму, дуже важлива, це фактажний матеріал, на якому можуть ґрунтуватися розслідування правозахисних організацій. Потім це може стати основою для процесуальних дій».

За даними Барієва, окупаційна влада в Криму сьогодні зробила запроси на усі підприємства півострова з проханням доповісти про існуючи у них системи відеонагляду.

«Про що це говорить? Це говорить про те, що російська окупаційна влада хоче взяти під контроль не тільки активістів, людей, які стрімлять, але і всі відеокамери, тому що, наприклад, протягом слідства були знайдені відеозаписи викрадень активістів і це говорить, що окупаційна влада робить все, щоб приховати сліди своїх злочинів у Криму», — сказав він.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой и