FT порівняла ефект для навколишнього середовища Європи від першого і другого локдаунов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ефект від другого локдауна в Європі для навколишнього середовища виявився набагато менш значним у порівнянні з ефектом від першого.

Про це повідомила Financial Times (FT) з посиланням на дані моніторингового агентства Copernicus.

Зокрема, викиди діоксиду азоту, який виробляють автомобілі, в тому числі вантажівки, скоротилися дуже помірно, а в деяких випадках навіть збільшилися, пише газета.

Професор науки про зміни клімату Університету Східної Англії Корін Ле Кере повідомила, що скорочення викидів діоксиду азоту під час другого локдауна склало приблизно половину від того, що спостерігалося під час першої хвилі обмежень. «Це прямо пов'язано з кількістю пройдених машинами миль і з тим, наскільки паралізована економіка», - пояснила професор.

Під час весняних обмежень рівень викидів основних забруднювачів повітря в європейських містах впав на 50% або більше. Однак зараз, наприклад, в Лондоні на вулиці Марілебон скорочення викидів діоксиду азоту склало 21% в листопаді (у порівнянні з січневими даними), тоді як в травні цей показник впав на 74%.

За даними компанії TomTom, яка займається розробкою обладнання для навігації і сервісів, які відстежують трафік, в європейських містах скорочення руху або не відбулося, або воно було невеликим. Так, в Берліні трафік зараз вище, ніж зазвичай. У Римі, Мадриді та Лондоні рівень трафіку менше на 30% в порівнянні зі звичайними днями, але все ж значно вище, ніж навесні, передає FT.

В кінці жовтня і початку листопада багато європейських країн стали повертати обмеження через зростання числа хворих COVID-19. Зокрема, карантин ввели в Великобританії, Німеччині, Франції, Нідерландах, Австрії, Греції та Польщі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com