Генерали передумали судитися з міністром оборони Тараном

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ініціатори чотирьох позовів до міністра оборони Андрія Тарана відмовилися від позовних вимог. Представники генералітету попросили суд залишити їхні позови без розгляду, повідомили в Міністерстві оборони, пише ZN.ua.

Як раніше повідомляв ексміністр оборони Анатолій Гриценко, судитися з Тараном вирішили головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, начальник Генштабу Сергій Корнійчук, командувач Повітряних сил Сергій Дроздов і командувач Командування Медичних сил Ігор Хоменко.

«Ініціатори чотирьох позовів, що отримали резонанс в ЗМІ, подали в добровільному порядку в суди України чотири заяви про залишення їхніх позовів без розгляду. Зараз в Міністерстві оборони України очікують прийняття процесуальних рішень суду щодо порушених питань», - сказано в повідомленні, поширеному пресслужбою відомства 3 лютого.

При цьому в Міноборони дали зрозуміти, що дисциплінарні стягнення, які міністр наклав на позивачів і які ті намагалися оскаржити в суді, залишаються чинними.

«З урахуванням вимог статті 5 Дисциплінарного статуту Збройних сил України кожен командир (начальник) зобов'язаний постійно підтримувати військову дисципліну, вимагати її дотримання від підлеглих, не залишати без уваги жодного дисциплінарного правопорушення. Що стосується кожного випадку правопорушення командир (начальник) зобов'язаний ухвалити рішення про необхідність притягнення винних до відповідальності», - йдеться в заяві.

«За результатами виявлених порушень у Міноборони ухвалюються законні, принципові і обґрунтовані управлінські рішення», - резюмували в міністерстві.

Як раніше повідомляв екс-міністр оборони Анатолій Гриценко, позови подали чотири генерала ЗСУ - представники вищого армійського командування. Гриценко підкреслив, що подібні конфлікти дезорієнтують і деморалізують військовослужбовців і підривають боєздатність армії і її авторитет в суспільстві. І тому конфлікт має бути негайно вирішений за посередництва президента.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]