Генпрокурору більш як удвічі підняли оклади, його підлеглим - теж

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів підвищив місячний посадовий оклад генерального прокурора України на 56 тис. 648 грн до 93 тис. 648 грн.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на постанову уряду.

Кабмін затвердив схему посадових окладів прокурорів Офісу генерального прокурора. Зокрема, оклад генпрокурора встановлений на рівні 93 тис. 648 грн (раніше 37 тис.), його першого заступника - 89 тис. 326 грн (раніше 34 тис.), заступника - 86 тис. 445 грн (раніше 32 тис.).

Начальнику департаменту встановлений оклад 40 тис. 341 грн, заступнику начальника департаменту - 39 тис. 188 грн, прокурорам - 28 тис. 815 грн, керівнику обласної прокуратури - 38 тис. 038 грн, першому заступнику керівника обласної прокуратури - 36 тис. 306 грн, заступнику керівника обласної прокуратури - 34 тис. 578 грн, керівнику окружної прокуратури - 32 тис. 273 грн, першому заступнику керівника окружної прокуратури 31 тис. 408 грн, заступнику керівника окружної прокуратури - 29 тис. 967 грн.

Також уряд надав право керівникам органів прокуратури в межах встановленого фонду оплати праці встановлювати надбавку за інтенсивність праці або за виконання особливо важливої ​​роботи в розмірі до 100% посадового окладу.

Крім того, керівники органів прокуратури можуть здійснювати преміювання прокурорів відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менше 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці. Також надавати прокурорам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату прокурора.

Також документом передбачено виплату прокурорам органів прокуратури: надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови: однієї європейської - у розмірі 10%, однієї східної, угро-фінської або африканської - 15%, двох і більше мов - 25% посадового окладу; доплату за науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) або доктора наук з відповідної спеціальності - у розмірах відповідно 5 і 10% посадового окладу; надбавку за почесне звання "заслужений" - у розмірі 5% посадового окладу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]