Генсек ООН міг перешкодити Росії окупувати Крим, але не зробив цього - Кислиця

|
Версия для печатиВерсия для печати

Посол України не сумнівається, що в 2014 році генсек ООН знав про пересування російських військ, але нічого не зробив для запобігання окупації.

 2014 році ООН і її тодішній генеральний секретар Пан Гі Мун не зробили все можливе для запобігання анексії Криму Росією.

Про це постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив в інтерв'ю «Крим.Реаліі».

"Відповідно до Статуту ООН генеральний секретар має право звернутися до Ради Безпеки, якщо він має інформацію про те, що є реальна загроза регіональної безпеки. Не сумніваюся, що тодішній генеральний секретар Пан Гі Мун мав інформацію про рух російських військ і про появу російських військ на території Криму. Проте він не звернувся до Ради Безпеки з проханням розглянути оперативно це питання. Тому я вважаю, що ООН, як організація, і керівник її секретаріату Пан Гі Мун не зробили все можливе, що передбачено Статутом ООН, для того, щоб запобігти окупації Криму", - сказав український дипломат.

Він вважає, що "ООН втратила можливість зіграти роль, для якої вона, власне, створювалася - для запобігання воєн, агресії, окупації".

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com