Глава USADA вимагає, щоб Росія оприлюднила допінгові тести своїх спортсменів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Глава USADA Тревіс Тайгард став на захист американського плавця Раяна Мерфі, який висловив думку, що деякі його суперники використовують допінг, повідомляє агентство Рейтерс.

Після своєї поразки у пятницю російському плавцю Євгену Рилову, Мерфі натякнув, що допінг зіграв роль у його поразці. Пізніше Мерфі пояснив свої коментарі, заявивши, що вони не були спрямовані безпосередньо проти російських противників, але загалом проти великого спорту, який досі має цю велику проблему.

На ці коментарі у Твіттері відразу відреагував Російський Олімпійський Комітет, назвавши їх нічим іншим, як прикрими наріканнями, що викликало бурхливу реакцію Глави USADA Тревіса Тайгарта, зазначає Голос Америки.

«Російські урядовці та спортивні чиновники наражають над собою темну хмару і у процесі штовхають своїх атлетів у шторм», - написав Тайгарт в електронному листі Рейтер. «Тепер ці чиновники хочуть продовжувати брехати, заперечувати та атакувати тих, хто має сміливість дати відсіч їх брехні та грубому ігноруванню правил та правди», - цитує Рейтер Тайгарта.

Глава USADA також розкритикував Світове Антидопінгове Агентство та Міжнародний Олімпійський Комітет за, як він вважає, слабку відповідь на російські допінгові скандали.

Російські спортсмени виступають в Токіо як представники Російського Олімпійського Комітету, тому що країну позбавили права використовувати свій прапор та гімн за порушення антидопінгових правил.

«Нажаль ми вже бачили цей фільм жахів. Коли російська, спонсорована державою допінгова програма залишається в дії, і Росія перемагає у той час, коли лідери Міжнародного Олімпійського Комітету та WADA намагаються натягнути завісу на очі світу, стверджуючи, що Росію відсторонили», - заявив Тайгард.

Чиновник заявив, що Російський Олімпійський Комітет повинен оприлюднити допінгові тести своїх спортсменів, якщо хоче, щоб світ припинив ставити під сумнів їх чесність.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]