Голод унаслідок пандемії може вбити більше людей, ніж коронавірус - Oxfam

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародне об’єднання для боротьби з бідністю в світі Oxfam заявило, що до кінця цього року від голоду, спричиненого пандемією коронавірусу, може померти більше людей, ніж від самої інфекції.

Про це повідомляє BBC.

«У Oxfam попередили, що до кінця року щодня 12 тисяч людей можуть померти від голоду, пов’язаного з коронавірусною кризою – потенційно більше, ніж від власне хвороби», - йдеться в повідомленні.

В об’єднанні зазначили, що до голоду призведе ціла низка факторів, зокрема безробіття, збитки виробників їжі від карантину, а також труднощі з доставкою допомоги.

Представники Oxfam при цьому виділили 10 особливо вразливих регіонів світу: Ємен, ДР Конго, Афганістан, Венесуела, західна частина Субсахарської Африки, Південний Судан, Судан, Сирія та Гаїті.

Oxfam – це міжнародне об'єднання 15 організацій, що працюють у більш ніж 90 країнах по всьому світу. Метою діяльності об'єднання є розв’язання проблем бідності.

За даними Worldometer, станом на сьогоді у світі виявлено 12 196 922 випадки зараження коронавірусом, з них 552 771 летальний, одужало 7 093 763 особи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com