Голова Херсонської ОДА: Нацполіція має перевірити законність мого розпорядження про аудит аеропорту

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв звернувся до нового начальника ГУ Нацполіціі області Олександра Прокудіна з проханням прискорити розгляд заяви, яка поширилося в соцмережах, про неправомірність розпорядження про перевірку діяльності аеропорту «Херсон».

 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. Юрій Гусєв також заявив, що обговорив з керівником поліції вчорашні події в Олешківському районі.

«Обговорили події, які відбулися цієї ночі в Олешківському районі, а також я попросив прискорити розгляд заяви, яку розповсюдили в соцмережах, щодо правомірності проведення перевірки Міжнародного аеропорту «Херсон» робочою групою, яку я створив відповідним розпорядженням», - заявив Гусєв.

Нагадаємо, що робоча група займається дослідженням ефективності використання бюджетних коштів та інших активів підприємства на розвиток аеропорту за період з початку 2017 року. Також причиною проведення перевірки стали звернення співробітників «Херсонських авіаліній», які заявили про порушення трудового законодавства.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com