Голова РУСАДА публічно підтвердив факт підтримки Росією допінгу на державному рівні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральний директор Російської антидопінгової агенції (РУСАДА) Юрій Ганус, відповідаючи на запитання про можливу підміну допінг-проб під час Олімпіади в Сочі, заявив, що в Росії була підтримка допінгу на державному рівні.

"Ось ці зміни в базі даних - це що? Підтримка на державному рівні? Виходить, так. Це зробили люди, наділені серйозними владними повноваженнями. Проблеми були на найвищому рівні спортивного керівництва. Тобто фактично в ці процеси були залучені спортивні чиновники найвищого рівня", - цитує Гануса championat.com, посилаючись на ВВС.

"Чи була в Сочі "дірка в стіні", через яку ФСБ нібито змінювала проби? Мені було не до з'ясування таких деталей. Чи вірю я в це? Ви знаєте, тут не "вірю - не вірю", я не в "ромашку" граю, все-таки відповідальність. Але критично важливо з'ясувати всі обставини тих справ і розібратися, щоб поставити крапку. Тому що наслідки і втрати для нашого спорту ще рано підраховувати. До дна ми ще не дійшли. Почекаймо на рішення, які будуть", - заявив голова РУСАДА.

Статус РУСАДА опинився під загрозою після чергового допінгового скандалу. Російську сторону підозрюють у махінаціях з даними Московської лабораторії. Раніше Ганус повідомив, що могло бути сфальсифіковано близько 1000 проб.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com