Голови у українців промиті набагато ефективніше, ніж раніше, — політолог

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голови у українців промиті набагато ефективніше, ніж раніше. Стереотипи вкорінюються і ефективно експлуатуються. 90 відсотків політичної дискусії - жонглювання стереотипами та штампами. Повторення визначеного набору штампів ррбить тебе своїм у певному "фан-клубі".

Про це, підводячи підсумки останніх 5-ти років життя українського суспільства, пише політолог Петро Олещук на своїй сторінці ц Фейсбук.

Підводячи підсумки 5 років, Петро Олещук вважає, що мізки українців промиті набагато ефективніше, ніж раніше. «Стереотипи вкорінюються і ефективно експлуатуються. 90 відсотків політичної дискусії - жонглювання стереотипами та штампами. Повторення визначеного набору штампів ррбить тебе своїм у певному "фан-клубі"», — пише він. При цьому на його думку, знехтуване розуміння конституційних функцій президента.
«Виборець так само розривається між екзистенційним страхом та ірраціональною вірою "в краще". І перше і друге, при цьому, засноване не на фактах власного життя, а на ілюзорній дійсності», — наголошує експерт.

Нагадаємо, сьогодні, 31 березня, українці обирають президента з-поміж 39-ти кандидатів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com