Головна редакторка сайту "Чесно" заявила про погрози

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У селищі Коцюбинське на Київщині на будинку, де мешкає головна редакторка сайту "Рух ЧЕСНО" Ірина Федорів, невідомі встановили табличку, візуально схожу на меморіальну дошку.

Про це повідомила сама Федорів у фейсбуці.

"Вам при житті встановлювали меморіальну дошку? А от мені пощастило. Поки я там під парламентом із громадою пікетувала сьогодні саботажника Клочка, мені встановили пам'ятну дошку. Нібито я купила квартиру в 2017 році в цьому будинку... Мої сусіди знають, що я тут живу з 2007 року (даю фото прописки за цією адресою - квартира 54)", - написала вона.

Федорів викликала поліцію і подала відповідну заяву до правоохоронних органів, зазначає LB.ua.

Рух "ЧЕСНО" розцінює цей випадок як чергову спробу залякування та погроз на адресу активістки, яка відстоює винесення в натуру межі національного парку в Біличанському лісі та порятунок його від забудови, а також адвокатує кампанію приєднання селища Коцюбинське до Києва.

"В Україні критична ситуація із нападами на активістів та зливанням подальших справ. Окрім фізичного насильства, викривачів, журналістів, тих, хто відстоює інтереси своїх громад, – постійно залякують, публікують їхні персональні дані, за ними стежать і цькують – як в інтернеті, так і в реальному житті. Я не хочу думати про те, чим може закінчитися такий нібито “тролінг” із встановленням таблички, схожої на меморіальну плиту. Ми звертаємося до правоохоронців і вимагаємо належного розслідування цього інциденту, а також будемо надавати Ірині належну підтримку", наголосила Віта Думанська, координаторка Руху "ЧЕСНО".

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com