Головний прикордонник заявив про радикальне скорочення генеральських посад и управлінських структур

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державна прикордонна служба на дві третини скоротила кількість департаментів у своїй адміністрації, а число генеральських посад зменшила на одну п’яту.

Про це заявив голова Державної прикордонної служби на колегії МВС.

"Сьогодні на етапі оновлення влади в країні ДПСУ теж кардинально змінюється. Структурним змінам, які ми вже започаткували, передував системний аудит та аналіз реального стану справ у відомстві.

Було визначено ряд найгостріших проблем, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, це невиправдано роздутий, малоефективний управлінський апарат, як на центральному, так і на регіональному рівнях…

Ми розпочали з оптимізації центрального апарату ДПСУ. З 15 існуючих департаментів в Адміністрації створено 5. Загалом кількість самостійних структурних підрозділів скорочено на третину, а кількість генеральських посад зменшено на 21%".

За словами Дейнеки, "роздуте" керівництво – не лише нераціональне, але й суттєво демотивувало персонал підрозділів, які безпосередньо охороняють кордон.

Наступним кроком він назвав реорганізацію регіональної ланки управління: "На сьогодні маємо 8 регіональних управлінь. При цьому 3 із них були створені за 2 останні роки".

Дейнеко наголосив, що персонал тепер підбирають за проектом "Нове обличчя кордону".

"Змінено керівників 5-ти прикордонних загонів у межах Волинської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей", – сказав він і запевнив, що йдеться не про кількісне скорочення, а про якісні зміни.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com