Голову Конституційного Суду Тупицького викликають на допит у ДБР

|
Версия для печатиВерсия для печати

 "Слідчими ДБР розслідується низка кримінальних проваджень у яких слідчим шляхом перевіряється Голова Конституційного Суду України до вчинення злочинів у складі злочинної організації", - повідомив в.о. Директора ДБР Олексій Сухачов.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

Під час досудового розслідування досліджується вплив злочинної організації на діяльність господарських судів, винесення ними неправосудних рішень в інтересах наближених осіб для незаконного відчуження майнових активів.

Так, Голова КСУ перевіряється слідчим шляхом на участь у злочинній організації, вчинюваних у її складі злочинах, а також у вжитті заходів до приховування злочинів.

З цією метою слідчим Державного бюро розслідувань викликано Голову КСУ для допиту на 02.11.2020.

Адвокат Сергій Заєць –  який спеціалізується з питань прав людини у Криму, так прокоментував виявлені відношення глави КС с окупантами: "Маючи у власності майно на окупованій території, суддя КС вже перебуває у певній залежності від окупаційної влади. Ми пам'ятаємо націоналізацію майна у Криму 2014-2015 років. Так само проти українських посадовців російська влада порушує кримінальні справи, внаслідок яких майно так само може бути конфісковане або хоча б арештоване. Тобто, існує загроза втрати такого майна. Але придбавши додаткове майно на окупованій території, він таким чином збільшує свою залежність від окупаційної влади. І таким чином постає питання про те, наскільки поведінка судді відповідає політиці України щодо окупованих територій, а так само – наскільки саме ця особа може повноцінно відстоювати інтереси держави під час виконання своїх посадових функцій"

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com