Горить проводка і ходить ходором гармата: військові показали танки, отримані для змагань у Німеччині

|
Версия для печатиВерсия для печати

Причиною невдачі українських танкістів з 14-ї волинської механізованої бригади ЗСУ нf міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge на полігоні 7-ї армії США в Баварії стали механізми новоотриманих танків Т-84.

Про це розповів капітан команди Роман Багаєв в інтерв\’ю «Новинарні».

«Цього року причиною невдачі стали новоотримані танки Т-84 — значно сучасніші, ніж „шістдесят четвірки“. Та якраз механіка цих „оплотів“ підвела українських військових у перший же день змагань, спричинивши кпини російських і „сепарських“ ЗМІ», — розповів він .

Також він надав відеозаписи зі змагань, де зафіксовано, як клинить механізм заряджання Т-84, іскрить проводка (танк ледь не згорів) та ходить ходором гармата.

«А нічого не вдалося зробити. Ми поїхали на чотирьох Т-84. Під час „операції в наступі“ вистрілив лише один танк. На решті трьох снаряд або не до кінця загрузився в гармату, або не спрацювали датчики. Система показала, що танк не до кінця зарядився, тому гармата з гідростопора не знялася. Хоча насправді він зарядився, але пустий лоток не до кінця опустився — на одному танку вручну опускали. На інших довелося вручну розштопорювати прицілом-дублером, тобто знімали гармату з гідроштопора через дубль», — розповів капітан команди.

Також Багаєв зазначив, що у двох танках підвела система керування вогнем — не було стабілізації гармати.

«Після кожного пострілу вона була рухома: пульт керування не чіпаєш, а вона трясеться.

На кожен танк давали по десять снарядів, всього на чотири танки — сорок», — сказав він.

Військовим вдалось вистрілити лише 16 снарядів із 40.

А зі слів Багаєва, стрільба була найголовнішим етапом змагань.

На інших етапах змагання українські військові набрали багато балів.

Капітан команди також розповів, що представники харківського заводу імені Малишева, де готували Т-84 спочатку не вірили у несправність танків, казали, що не може такого бути. І тільки після відеодоказів, які надали військові, вони намагалися ремонтувати. Але механізм заряджання так і не вдалося відремонтувати. Датчики постійно «вилітали» через кожні п’ять пострілів.

Внаслідок українським військовим вдалось вибити лише 21 мішень, дві країни вибили по 24, одна — 22, решта — по 20.

У відео присутня нецензурна лексика

 
 
 

Як повідомлялося раніше, українські танкісти «вирвали» 312 з 500 балів на турнірі в Німеччині.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]