Грецький суд засудив 2-х російських моряків до 300-т років ув'язнення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Грецький суд визнав 2 російських моряків винними у незаконному перевезенні мігрантів. Через це їх засудили до 300 років ув'язнення – від 7 до 12 років за кожного нелегала.Засуджені не визнають своєї провини.

 

Вони переконують, що їх підставили роботодавці, повідомляє Україна Молода, з посиланням на російські ЗМІ.

Мовляв через інтернет вони влаштувалися на круїзне судно, яке перевозить туристів, і саме для цього прибули в Туреччину. За словами росіян, їм обіцяли близько 100 тисяч рублів на місяць, а також мали забезпечити оплату харчування та проживання.

 

Правозахисник Іван Мельников пояснив, що росіяни вийшли в море разом з командою та наголосив, що кораблем вони не керували. У нейтральних водах до корабля пришвартувалися човни, з яких на борт піднявся близько 60 мігрантів. Натомість решта команди, навпаки, пересіла в човни.

 

"Олексій Ігумнов і Микита Шепталов отримали по 300 років позбавлення волі нібито за організацію нелегальної міграції в Греції. Цей термін відповідає приблизно 20 рокам в російській системі відбування покарання", - зазначив Мельников.

 

 

Правозахисник додав, що суд не звернув увагу на докази росіян, а адвокат, якого їм призначили, майже не спілкувався з ними та не ознайомився з матеріалами справи. Крім цього, під час перекладу на судовому засіданні допустили чимало помилок.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com