Гройсман розповів, скільки Україна напозичалася до нього і що він з цим буде робити

|
Версия для печатиВерсия для печати

З 2007 до 2014 року Україна позичила $46 млрд і має проблеми з обслуговування зовнішніх боргів.

Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді у п'ятницю, 20 квітня, пише «Інтерфакс-Україна».

«У нас сьогодні є серйозні проблеми з точки зору обслуговування зовнішніх боргів. Не ми з вами їх брали, але ми з вами повинні їх обслуговувати і ми повинні їх повертати», - сказав Гройсман.

Держборг з 2007 року до 2018 року сформувався на рівні $60 млрд, уточнив прем’єр. «46 млрд за той період, який я зазначив. 46 млрд були позичені ззовні, але ні Україна, ні українці цього не відчули», - додав він.

Голова уряду поінформував, що в березні Україна заплатила за зовнішніми боргами $1,4 млрд.

Також він повідомив, що на обслуговування держборгу Україна щорічно витрачає 130 млрд грн. Станом на вересень 2017 року сукупний державний прямий і гарантований борг України становив 2 трлн 43,03 млрд грн.

Заплановано, що станом на 31 грудня 2018 року граничний обсяг державного боргу, обрахований у національній валюті, становитиме 1,999 трлн грн (60% ВПП), гарантованого держборгу – 747,6 млн грн.

У держбюджеті-2018 на обслуговування державного боргу передбачено 130,2 млрд грн.

«Аргумент»


 В тему:

Україна витрачає близько 100 млрд грн на рік на обслуговування боргу, — Гройсман


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com