Гроші на фінансування Довженко-Центру є — міністр культури Ткаченко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство фінансів підписало паспорт бюджетної програми на відновлення фінансування Довженко-Центру.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Лише сьогодні Мінфін підписав паспорт бюджетної програми на відновлення фінансування Довженко-центру. Сума, яку отримає центр, — 7,6 млн грн. Тобто ми повністю виділяємо фінансування за всі 10 місяців вимушеного «простою», як наслідок карантину», — написав Ткаченко.

За словами міністра, гроші почнуть заходити протягом одного-двох днів.

«Це відновить діяльність центру в нормальному режимі, а співробітники нарешті зможуть повернутися до роботи. Далі розпочинаємо переходити до визначення поетапної стратегії виходу центру з фінансової кризи», — підсумував Олександр Ткаченко.

Колектив Національного центру Олександра Довженка відповів на допис міністра і зауважив, що добре, що міністр публічно бере відповідальність.

«Колектив Довженко-Центру весь цей час не припиняв роботи — ми підтримували попередні домовленості, тримали у готовності наші заплановані проєкти, шукали грантову підтримку тощо. На жаль, Мінфін вирішив внести корективи й зменшити фінансування Центру на один млн, проти запланованого обсягу фінансування», — сказали співробітники Центру.

Нагадаємо, Довженко-Центр повідомив про обшуки й настання стану неплатоспроможності 28 травня. Директор Центру Іван Козленко уточняв, що обшуки із заявою про банкрутство установи не пов’язані. Пізніше поліція заявляла, що йшлося про справу щодо привласнення і розтрати майна. Сам Козленко повідомив, що йде у відставку.

Національний центр Олександра Довженка – найбільший кіноархів України, в якому зберігається понад 6000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських і закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно. Заснований у 1994 році на базі найбільшої за часів СРСР української кінокопіювальної фабрики.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com