Грузія звернулася до Польщі із запитом про місцезнаходження Саакашвілі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як повідомив речник Окружної прокуратури у Варшаві Лукаш Лапчинський, грузинська сторона направила до Варшави запит у справі місцезнаходження Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомляє Польське радіо, Міністерство юстиції Грузії просить встановити, чи не перебуває екс-президент цієї країни на території Польщі.

Згідно з процедурою, прокуратура звернулася з цим питанням до поліції та прикордонних служб.

Наприкінці липня грузинська міністр юстиції Тея Цулукіані повідомила, що на батьківщині Саакашвілі відкрито проти нього чотири кримінальні справи. Від країн, де він зупиниться, Грузія вимагатиме видати екс-президента. Закиди проти політика стосуються, зокрема, придушення протестів у Тбілісі 2007 року і перевищення службових поноважень. Міхеіл Саакашвілі, який покинув Грузію 2013 року, спростовує ці закиди, пояснюючи, що вони політично мотивовані.

Примітно, що зазначені заяви грузинського міністра співпали в часі з візитом українського президента Петра Порошенко з офіційним візитом до Грузії. Невздовзі після повернення в Україну Порошенко своїм указом скасував українське громадянство Саакашвілі, саме в той час, коли останній перебував на території США.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com