Грузія звернулася до Польщі із запитом про місцезнаходження Саакашвілі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як повідомив речник Окружної прокуратури у Варшаві Лукаш Лапчинський, грузинська сторона направила до Варшави запит у справі місцезнаходження Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомляє Польське радіо, Міністерство юстиції Грузії просить встановити, чи не перебуває екс-президент цієї країни на території Польщі.

Згідно з процедурою, прокуратура звернулася з цим питанням до поліції та прикордонних служб.

Наприкінці липня грузинська міністр юстиції Тея Цулукіані повідомила, що на батьківщині Саакашвілі відкрито проти нього чотири кримінальні справи. Від країн, де він зупиниться, Грузія вимагатиме видати екс-президента. Закиди проти політика стосуються, зокрема, придушення протестів у Тбілісі 2007 року і перевищення службових поноважень. Міхеіл Саакашвілі, який покинув Грузію 2013 року, спростовує ці закиди, пояснюючи, що вони політично мотивовані.

Примітно, що зазначені заяви грузинського міністра співпали в часі з візитом українського президента Петра Порошенко з офіційним візитом до Грузії. Невздовзі після повернення в Україну Порошенко своїм указом скасував українське громадянство Саакашвілі, саме в той час, коли останній перебував на території США.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть