IKEA почала пошук персоналу в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Найбільша в світі мережа товарів для дому IKEA опублікувала перші оголошення про набір співробітників в український підрозділ.

Один з найбільш довгоочікуваних в Україні брендів – шведська корпорація IKEA – розмістила на rabota.ua інформацію про дев’ять вакансій. Зараз компанія шукає фахівців відділу продажів, главу відділу логістики, дизайнера інтер’єру, а також менеджмент для центру підтримки клієнтів, повідомляє Асоціація Рітейлерів України.

В описі вакансій зазначено, що потенційні працівники повинні бути командними гравцями, орієнтованими на результат і готовими брати на себе відповідальність. Обов’язкова умова – знання англійської мови.

Цікаво, що в описі вакансій роботодавець вказаний, як IKEA City Shop in Kyiv. Даний формат зменшених магазинів мережа почала розвивати минулого року. Такі торгові точки розраховані для центральної частини міст з пропозицією більш широкого спектру послуг електронної комерції. Цей крок є відповіддю на зростання інтернет-торгівлі і доставок додому, що є викликом для класичних магазинів ІКЕА, розташованих на околицях міст. Швидше за все, щось подібне варто очікувати в найближчому майбутньому і в київському IKEA City Shop.

Рітейлер анонсував, що завдяки новій цифровій технології товари, запропоновані в магазинах нового, “міського” формату, будуть представлені «по-новому». Площа об’єктів буде складати до 5 000 кв. метрів, а це означає, що він буде менший однієї п’ятої розміру стандартного магазину ІКЕА.

 

Ще один магазин такого ж формату, згідно інформації Commercial Property, буде запущений в другій половині 2018 року ТРЦ Blue City (Варшава, Польща). У магазині будуть доступні для покупок частина інтер’єрних аксесуарів, однак інші товари можна буде замовити тільки онлайн – самостійно, або за допомогою співробітників. Крім того, інфраструктура нового магазину буде включати відділ IKEA Food з кафе та бістро.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com