Кількість біженців у 2018 році сягнула рекордних 70.8 млн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кількість переміщених осіб у 2018 році сягнула рекордних 70.8 млн: це майже на 2 млн більше, ніж у 2017-му. З них понад 40 млн — внутрішньо переміщені особи. Найбільше серед біженців та шукачів притулку сирійців — щонайменше 13 млн людей.

Про це йдеться у щорічному звіті ООН, який організація оприлюднила 19 червня, передає Громадське.

У ньому також йдеться про 41,3 млн внутрішньо переміщених осіб, 25,9 млн біженців (Amnesty International ідентифікує їх як людей, які залишають країну і не можуть повернутися через конфлікт або переслідування), 3,5 млн тих, хто очікує на рішення про надання притулку. Загалом за останні 20 років кількість переміщених осіб у світі зросла вдвічі.

Багато людей тікає й з Венесуели у зв’язку з кризою, що триває в країні. Згідно з даними ООН, її з 2016-го року залишило близько 3,3 млн людей. Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді повідомив агентству AFP, що у число переміщених осіб за 2018-й рік входять лише ті венесуельці, які офіційно подавали прохання про надання притулку — близько півмільйона людей. Тож кількість нелегальних мігрантів може бути значно більшою — до 4 млн венесуельців, які втекли до Перу, Колумбії та Бразилії. Також зростання кількості біженців пов’язане з міжетнічним конфліктом в Ефіопії.

Також Верховний комісар ООН у справах біженців закликав збільшити фінансування для країн, яким доводиться поратися зі зростаючим потоком біженців, зміцнювати регіональне і міжнародне співробітництво щодо цього питання.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com