Кількість смартфонів у світі до 2020 року досягне 4 млрд

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кількість активних смартфонів, тобто тих, які знаходяться в користуванні по всьому світу, досягне 4 млрд до 2020 року.

Це прогнозують у дослідницькій компанії Strategy Analytics, передає DailyComm.

На думку експертів, база активних смартфонів в глобальному масштабі збільшиться на 5% порівняно з 2019 роком. Найбільш популярною мобільною операційною системою залишиться Android, проте її частка може знизитися, зазначає Mind.ua.

 
 

Однією з головних причин цього спаду аналітики вважають запуск власної мобільної платформи Huawei, який намічений на кінець 2019 року або початок 2020 го.

Раніше в 2019 році керівник відділу споживчої електроніки Huawei Юй Чендун оголосив, що компанія розробила власну операційну систему на випадок, якщо доступ до Android і Windows буде обмежений, причому платформа може бути запущена в Китаї вже в четвертому кварталі.

«Хоча Android залишиться найпопулярнішою операційною системою для смартфонів у період прогнозу, її домінуюче положення буде підірвано новою ОС Huawei, особливо в Китаї. Частка Apple iOS трохи знизиться в 2019 році і стабілізується в 2020 році й пізніше», – вважають фахівці Strategy Analytics.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]