Кілометр найдовшого в світі китайського моста коштує втричі дешевше кримського

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вартість 1-го км надводної частини Кримського моста виявилася на 170 млн. доларів вищою, аніж ціна кілометра найдовшого морського моста в світі.

Сьогодні всі світові ЗМІ поширили новину про відкриття в Китаї найдовшого моста через море. Міст з'єднав Гонконг і Макао з континентальною частиною Республіки. Довжина моста - 55 км, станом на сьогоднішній день він є найдовшою морською спорудою в усьому світі. 

Надводна шестиполосна автотраса є продовженням високошвидкісного шосе, яке веде в гонконгський аеропорт. Перед материком вона роздвоюється в формі літери Y, одна частина веде в «гральну столицю» - місто Макао, друга - в приморське місто Чжухай. За заявою китайської влади, конструкція здатна витримати будь-землетрус і навіть удар тайфуну.

Повідомляється також, що вартість грандіозної конструкції, яка складається з цілої серії мостів, декількох підводних тунелів, естакад і пунктів пропуску, склала 20 млрд. доларів. Тобто ціна одного кілометра споруди дорівнює приблизно 363 млн. дол.

Для порівняння: будівництво Кримського моста, що з'єднує анексований Крим з Краснодарським краєм і так помпезно відкритий особисто Путіним в травні поточного року, обійшлося російському бюджету в 4 млрд. доларів. При цьому довжина Кримського моста становить лише 19 км, велика його частина проходить по суші (11,5 км - ред.), І тільки 7,5 км зведені над морем. Виходить, що якщо брати для порівняння надводну частину обох мостів, то зведення 1-го км «моста ім. Аркадія Ротенберга», який коротше китайського більш ніж в 7 разів, обійшлося в 533,3 млн. дол., А це, на 170,3 млн. доларів за кілометр дорожче, ніж міст з Гонконгу до континентального Китаю.

Виходить, апетити «улюблених олігархів Путіна» Ротенбергів просто непомірні, адже збудований ними Кримський міст, в якому, по суті, немає нічого надприродного, з розрахунку «ціна/км» коштував майже вдвічі дорожче грандіозного найдовшого морського моста в світі, побудованого китайцями.

«Аргумент»


 За матеріалами: rusmonitor


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]