Кабінет міністрів змінив методику формування ціни на газ для населення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабмін встановив, що ціна газу в рамках спецзобов’язань з постачання газу населенню і підприємствам ТКЕ (ПСО) прирівнюється до мінімального значення одного з них(без ПДВ).

Про це повідомляють Українські новини.

- середньої ціни вартості імпортного газу, яка склалася в процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України, за результатами газового місяці, що передує місяцю продажу / поставки, яка публікується Мінекономіки;

- середньозваженою ціною місячного ресурсу газу для газового місяці продажу / поставки за результатами електронних біржових торгів на Українській енергетичній біржі до початку цього газового місяці, а також до середньої арифметичної ціною продажу / поставки газу "Нафтогазом" для промспоживачів за умови передоплати до періоду поставки газу, яка діяла в газовому місяці, що передує місяцю продажу / поставки і до ціни за раніше затвердженою формулою постановою уряду від 19 жовтня 2018 року № 867.

Даним рішенням уряд вніс зміни до постанови № 293 від 3 квітня 2019 року, яким ціна на газ в рамках ПСО формувалася як середня арифметична ціна газу, за якою "Нафтогаз" пропонує газ промисловим споживачам за умови попередньої оплати в попередньому до місяця постачання газовому місяці, але не вище, ніж ціна, встановлена ​​Кабміном.

У пояснювальній записці зазначається, що внесені зміни дозволять в рамках ПСО забезпечити можливість зниження ціни продажу / поставки газу НАК "Нафтогаз".

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com