Кабмін ліквідував недієздатну Державну екоінспекцію, альтернативи їй наразі не створено

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів України ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію. Замість неї мають створити Державну природоохоронну службу.

Про це повідомляє прес-служба міністерства екології в середу.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду, що відбулося 14 серпня 2019 року. Метою зазначеного рішення є покращення системи нагляду за екологічними правопорушеннями

«Точкові реагування на екологічні інциденти точно не ті методи, які дозволяють системно боротися з браконьєрами і недобросовісними екоінспекторами. Реформа цієї структури назріла давно, але вона не є такою простою як видається на перший погляд. Адже важливо не лише змінити назву, але у першу чергу залучити до роботи людей, які справді вболівають за довкілля та надати їм необхідне матеріально-технічне оснащення», — прокоментував рішення уряду міністр екології Остап Семерак.

Він зазначив, що ліквідація Державної екоінспекції відбувається відповідно до затвердженої стратегії. Крім цього, в межах цієї стратегії уряд розробив законопроєкт про Державну природоохоронну службу, однак парламент так і не встиг його розглянути.

«Загалом структурою новою Державної природоохоронної служби передбачено створення 10 міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального та Південно-Східного) та повну ліквідацію 23 територіальних підрозділів ДЕІ», — повідомляють у Мінприроди.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com