Кабмін планує залишити під контролем держави 300 компаній із 3 тисяч

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що стратегія Кабміну - залишити приблизно 300 підприємств з більш ніж 3 тисяч під контролем держави.

Про це він сказав на засіданні уряду.

"Сьогодні на порядку денному ми розглянемо кілька дуже важливих рішень, які стосуються реформи та ефективного управління держмайном. Ці рішення визначають засади того, як ми бачимо баланс між державним та приватним секторами", - сказав Шмигаль, відкриваючи засідання уряду.

За його словами, йдеться про розпорядження про передачу в управлінню Фонду держмайна більше 200 об'єктів держвласності для початку приватизації цих об'єктів.

"Головними умовами приватизації ми вбачаємо збереження та збільшення кількості робочих місць, сплати податків, інвестицій у відповідне підприємство", - нагадав прем'єр.

"В Україні більше 3 тисяч державних підприємств і жоден український уряд не зміг ефективно управляти такою кількістю підприємств. У ніяких інших розвинутих країнах немає такої кількості держпідприємств. Це або десятки, або сотні максимум держпідприємств, які знаходяться в управлінні держорганів влади.

Ми продовжуємо рух в сторону приватизаційних процесів на відкритих конкурсах. Компанії, які мають залишитись в управлінні держави - це підприємства, які стосуються нацбезпеки, енергетики, природних монополій та підприємства, пов'язані із соціально важливими процесами у суспільстві", - додав він.

"Наша стратегія - залишити приблизно 300 підприємств з більш ніж 3 тисяч під контролем держави", - підкреслив Шмигаль.

Уряд також допускає приватизацію до 50% акцій "Нафтогазу", "Укрзалізниці" й "Укрпошти", проте пропонує зберегти за державою 100-відсоткову частку корпоративних прав у НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", НЕК "Укренерго", ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", Адміністрації морських портів України (АМПУ).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]