Кабмін заднім числом повернув стипендії аспірантам

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чотири місяці знадобилося Кабінету Міністрів України, аби виправити технічну помилку, через яку усі українські аспіранти формально втратили право отримувати стипендії.

 

Постановою КМУ від 13.03.2019 № 229 були внесені зміни до Порядку призначення і виплати стипендій. Текст документу нещодавно з’явився на Урядовому порталі, передає «Закон і Бізнес».

Нагадаємо, попередні зміни до Порядку вносилися постановою від 24.10.2018 № 865.

Саме тоді з тексту нормативно-правового акта, що визначає процедуру призначення і виплати стипендій, аспіранти зникли як суб’єкт. Точніше їх замінили на «асистентів-стажистів». То ж склалася ситуація, за якої навчальні та наукові заклади, які продовжували нараховувати стипендії аспірантам, формально порушували урядовий Порядок і могли наразитися на зауваження з боку контролюючих органів.

Постановою №229/2019 справедливість поновили, додавши до Порядку після «асистентів-стажистів» також і «аспірантів». Але прикметно, що технічну помилку виправили заднім числом, оскільки постанова від 13 березня 2019 року застосовується з 3 листопада 2018 року.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com