Кабмін запроваджує нові обмеження для «червоних» зон

|
Версия для печатиВерсия для печати

Карантин в Україні, запроваджений у зв’язку з епідемією коронавірусної хвороби COVID-19, передбачає поділ районів та міст на зони, залежно від епідеміологічної ситуації в них.

Для найсуворішої «червоної» зони запроваджуються додаткові обмеження, які розпочнуть діяти з 00.00 22 вересня. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Відповідне рішення сьогодні, 21 вересня, ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У «червоній» зоні перебувають:

місто Чоп Закарпатської області;
Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області;
місто Бережани, Заліщицький, Збаразький та Тернопільський райони Тернопільської області;
місто Славута та Волочиський район Хмельницької області;
місто Канів Черкаської області;
Герцеївський та Кельменецький райони Чернівецької області;
місто Ніжин та Носівський район Чернігівської області.
З переліком обмежень можна ознайомитися за посиланням.

Вони дещо відрізняються, залежно від району, і здебільшого стосуються пасажирських перевезень, відвідування навчальних закладів, роботи закладів культури, спорту, ресторанів і ТРЦ.

Крім того, у «червоній» зоні обмежується відвідування установ і закладів, котрі надають соціальні та реабілітаційні послуги.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com