Кабмін звільнив Олексія Кудрявцева з посади очільника ДАБІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів України звільнив очільника ДАБІ Олексія Кудрявцева з посади на засіданні 12 грудня.

Звільнення відбулось на підставі рекомендацій Національного агентства з питань держслужби, яке встановило факт фальсифікації диплому про вищу освіту Олексія Кудрявцева при вступі на державну службу, передає 24 канал.

На засіданні 10 грудня комісія побачила в діях Олексія Кудрявцева дисциплінарне правопорушення і рекомендувала Кабінету міністрів притягнути главу ДАБІ до відповідальності.

"В основу висновків комісії лягли документи, які ми отримали від Національної поліції, Міністерства освіти і науки України, Технічного університету Молдови, також була залучена поліція Молдови. Правоохоронці повідомили, що володіють інформацією про липовий диплом і вже порушили кримінальну справу. До слова, пана Кудрявцева викликають на допит в Кишинів для надання свідчень", – сказав Ващенко.

На момент вступу на посаду глави ДАБІ в червні 2015 року, Кудрявцев, за його власними словами, пред'явив дипломи Київського міжнародного університету цивільної авіації і Національного університету "Одеська юридична академія".

Однак на державну службу Кудрявцев потрапив в 2014 році в якості директора департаменту ДАБІ в Київській області. У своїй заяві, Кудрявцев промовчав про наявність освіти при занятті цієї посади.

Молдавські ЗМІ повідомили, що Генеральна прокуратура Молдови може завести кримінальну справу на главу ДАБІ Олексія Кудрявцева за фактом підробки диплома молдавського ВНЗ, на підставі якого Кудрявцев зайняв високу посаду в уряді України.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com