Керівником відділу з розслідування "справ Майдану" став "Саша" з плівок Вовка?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Правозахисниця в зв'язку з призначенням Буряка очільником відділу звернулася до нового директора ДБР – Ірини Венедіктової.

Як повідомлє 5.UA,адвокат сімей Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська у своєму Facebook нагадала, що Олександр Буряк – той самий "Саша", з ким на "плівках ОАСК" суддя Вовк погоджує рішення щодо судді Майдану Аблова.

"Нагадаю, що плівки Вовка виникли саме зі справи Майдану по Аблову. А справа Аблова продовжує розслідуватись. Тобто у Буряка прямий конфлікт інтересів", - пише Закревська.

Адвокат також звернулася до новопризначеної директорки ДБР: "Ірина Венедіктова, це і є реакція на звернення Родин Небесної Сотні? Чи ще почекати?"

Закревська також додала скріншоти:

Нагадаємо, керівником відділу ДБР з розслідування справ Майдану призначений Олександр Буряк. Він обіймав посаду заступника директора ДБР.

Управління спецрозслідувань ГПУ та НАБУ з'ясували, що Окружний адмінсуд Києва неправомірно впливав на скасування арешту майна Януковича та просування необхідних законопроєктів у Раді. НАБУ і ГПУ розслідують справу про втручання керівництва суду в ухвалення рішень, вплив на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Конституційного Суду та організацію винесення свідомо неправосудних рішень. Крім того, дані про втручання керівництва в роботу суду та інших органів влади були встановлені під час розслідування справи про незаконні рішення суду за часів Майдану. Зафіксовано і оприлюднено тисячі годин розмов, встановлено десятки випадків зустрічей, домовленостей про втручання у діяльність суддів, інших службових осіб та органів державної влади, в тому числі й ДБР.

«Аргумент»


В тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com