Хабар Суркіса став однією з причин відставки очільника Німецького футбольного союзу Грінделя

|
Версия для печатиВерсия для печати

Причиною відставки футбольного функціонера Райнхарда Грінделя стали звинувачення в корупції: несплаті податків і отриманні в подарунок годинника від українського олігарха.

У зв'язку зі звинуваченнями в корупції Райнхард Гріндель (Reinhard Grindel), який займав пост голови Німецького футбольного союзу з 2016 року, йде у відставку. Про це рішення він оголосив на прес-конференції у вівторок, 2 квітня, передає DW.COM.

Райнхард Гріндель подав у відставку у зв'язку зі звинуваченнями в корупції. На прес-конференції у вівторок, 2 квітня, він заявив, що "не був жадібним до грошей" і попросив журналістів і громадськість "винести йому справедливий вердикт".

29 березня німецький журнал Der Spiegel опублікував журналістське розслідування, згідно з яким Гріндель в період з липня 2016 по липень 2017 року одержав додатковий заробіток у розмірі 78 000 євро на посаді голови наглядової ради компанії, що управляє DFB-Medien. Ці доходи він приховав від громадськості і від податкового відомства.

Після цієї публікації практично ніхто з керівників DFB не підтримав Грінделя. Однак прес-центр DFB повідомив, що в момент вступу на посаду голови Німецького футбольного союзу всі доходи Грінделя були задекларовані коректно. Адже пост голови наглядової ради компанії DFB-Medien він отримав трьома місяцями пізніше.

Обтяжуючою обставиною став ще і той факт, що в 2017 році Гріндель отримав в подарунок від якогось українського олігарха дорогий наручний годинник. За інформацією німецької газети Die Welt, мова йде про українця Ігоря Суркіса, який є також президентом футбольного клубу "Динамо" (Київ). Гріндель не повідомила DFB про отримання годинника від Суркіса, так як розглядав їх "як особистий подарунок", повідомляє Die Welt.

На прес-конференції у вівторок Гріндель заявив, що не знав, скільки насправді коштує цей годинник. На даний момент прокуратура ФРН з'ясовує, задекларував чи Гріндель цей годинник при ввезенні в Німеччину.

Хто стане новим головою Німецького футбольного союзу, поки не відомо. До виборів нового глави DFB у вересні 2019 року організацію будуть тимчасово очолювати два заступника голови -Райнхард Раубалль (Reinhard Rauball) і Райнер Кох (Rainer Koch).

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com