Хакери роками перехоплювали пошту дипломатів ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Хакери успішно здійснювали атаки на дипломатичні комунікації Європейського Союзу протягом кількох років.

Про це пише ВВС, посилаючись на New York Times.

Зловмисники перехопили тисячі повідомлень, в яких дипломати обговорювали низку питань: від президента США Дональда Трампа до світової торгівлі.

Повідомляється, що проникнення хакерів виявила компанія Area 1, яка займається питаннями кібер-безпеки.

Європейські чиновники кажуть, що протягом цих трьох років інформацію, позначену як конфіденційна та секретна, хакери не викрали.

Один експерт сказав New York Times, що методи, використані хакерами, були подібними до тих, що раніше використовувалися китайськими військовими.

"Після десятирічного досвіду боротьби з китайськими кібер-операціями... немає ніяких сумнівів, що ця кампанія пов'язана з китайським урядом", - сказав він.

Перехоплені повідомлення, описують липневу зустріч пана Трампа з російським президентом Владіміром Путіним як "успішну (принаймні для Путіна)".

Повідомляється, що у перехоплених розмовах обговорювались голова Китаю Сі Цзіньпін та президент США Дональд Трамп

Інше повідомлення дає подробиці приватної зустрічі між президентом Китаю та європейськими чиновниками, яка відбулася раніше цього року.

У ньому наводиться цитата лідера КНР, який каже, що Китай "не піддасться булінгу" із Вашингтона, "навіть якщо торговельна війна завдасть шкоди всім".

Ці коментарі повторюють промову, яку лідер Китаю дав у вівторок, в якій він сказав: "ніхто не в змозі диктувати китайському народу те, що потрібно чи не потрібно робити".

Також атака вплинула і на деякі інші інституції, включаючи ООН, і їх про це повідомили. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com