Холодницький змінив суму коштів в звинуваченні щодо Труханова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Заступником Генерального прокурора – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким погоджено змінене обвинувачення в справі, якій фігурує міський голова Одеси Генадій Труханов.

Про це повідомляється на сторінці САП у Фейсбук.

Зміна відбулася у кримінальному провадженні про обвинувачення чинного Одеського міського голови та інших осіб у заволодіння коштами міського бюджету в особливо великому розмірі, йдеться у повідомленні.

«Зміна обвинувачення не стосується правової кваліфікації дій обвинувачених. Водночас, з врахуванням досліджених доказів, прокурорами змінено фактичні обставини, за яких співучасниками вчинялись інкриміновані діяння, зокрема змінено фактичні обставини вчинення злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України в частині визначення суми коштів міського бюджету, якими співучасники заволоділи, реалізуючи розроблений план купівлі-продажу будівель колишнього заводу «Краян» за завищеною ціною (суму зменшено до 92 659 282 грн)», - повідомили в САП.

Раніше по справі Одеського міського голови Геннадія Труханова та інших осіб, фігурувала сума 185 млн гривень коштів місцевого бюджету при купівлі будівлі колишнього заводу "Краян". 

Наступне судове засідання у зазначеній справі призначено на 09:30 год. 31 травня 2019 року.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com