Хроніка ООС на 31 серпня: втрат серед українських військових немає

|
Версия для печатиВерсия для печати

Протягом минулої доби в районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на території Донецької та Луганської областей підрозділи Об’єднаних сил продовжували фіксувати порушення режиму тиші з боку російсько-окупаційних військ.

Обстріли оборонних позицій  Об’єднаних сил окупанти здійснювали з гранатометів різних типів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Про це та інше розповів на черговому брифінгу полковник Дмитро Гуцуляк з Прес-центру Міністерства оборони України.

Непоодинокі збройні ворожі провокації зафіксовано на Луганському напрямку — поблизу н.п. Луганське, Кримське, Новотошківське та Шуми, на Донецькому напрямку — в районі н.п. Павлопіль, Лебединське, Піски. А поблизу Водяного російсько-окупаційні війська застосовували гранатомети та інше піхотне озброєння пізно ввечері протягом трьох годин.

Загалом протягом минулої доби, 30 серпня, підрозділи Об’єднаних сил зафіксували з боку російсько-окупаційних військ 12 прицільних обстрілів. Важке озброєння ворог не застосовував. 

Протягом минулої доби бойових втрат серед Українських військовослужбовців немає.

Щодо ситуації на лінії фронту станом на сьогодні, 31 серпня.

З початку цієї доби зафіксовано 3 обстріли з боку російсько-окупаційних військ на Донецькому напрямку.

Вночі ворог прицільно застосовував гранатомети та інше піхотне озброєння в бік захисників Гнутового, зранку з гранатометів вів обстріл наших військових поблизу Старогнатівки, та з підствольних гранатометів й стрілецької зброї окупанти вели вогонь в районі Водяного.

Від початку поточної доби втрат внаслідок бойових дій серед Українських військовослужбовців немає.

Обстановка в районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на території Донецької та Луганської областей залишається контрольованою підрозділами Об’єднаних сил.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування використовує період т.зв. «шкільного перемир’я» для нарощування бойових можливостей з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ. Зокрема, на тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей з Росії прибувають додаткові артилерійські підрозділи, які мають на озброєнні у т.ч. реактивні системами залпового вогню. Прибулі підрозділи розміщуються здебільшого на територіях об’єктів т.зв. державної комунальної власності, у т.ч. освітніх і медичних закладів.

У зв’язку з цим, місцеві російські окупаційні адміністрації примусово переводять усіх працівників задіяних у сфері забезпечення роботи освітніх і медичних закладів у категорію т.зв. «держслужбовців». Зазначений статус автоматично обумовлює заборону виїзду на територію підконтрольну уряду України та інші обмеження громадянських прав. Нововведення викликало негативну реакцію серед працівників сфери освіти і медицини на окупованих територіях, які у будь-який спосіб уникають написання заяв на отримання статусу «держслужбовців».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]