Хроника АТО на 6 декабря: погибших и раненых в рядах украинских войск нет

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Міністерстві оборони України відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 26-ї річниці Збройних Сил України. В урочистостях взяли участь керівний склад Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, члени Колегії оборонного відомства, командири військових частин, військовослужбовці та працівники Збройних Сил, представники духовенства.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання військових, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. Про це повідомив на брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

Під час урочистостей Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак та Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко нагородили кращих військовослужбовців відомчими відзнаками, нагородами, грошовими преміями і цінними подарунками. Окрім того, за допомогу та всебічну підтримку українського війська і з нагоди Міжнародного дня волонтера, відомчими відзнаками й нагородами нагородили і волонтерів.

Під час святкового заходу було нагороджено 80 кращих військовослужбовців Збройних Сил України, а загалом в українському війську заохочено відомчими нагородами і грошовими преміями близько 2 тисяч військовослужбовців.

Також є добра новина із передових рубежів нашої оборони: окупант, як і раніше, намагався заподіяти втрат українським військовим. Проте, минулої доби, внаслідок бойових дій в районі проведення Антитерористичної операції жоден наш військовослужбовець не загинув і не був поранений!

Минулої доби, що минула, сили противника продовжували обстрілювати позиції українських захисників, зокрема, із заборонених Мінськими угодами мінометів. Але, завдяки успішним контрзаходам українська армія повністю контролює ситуацію в районі проведення АТО.

На Луганському напрямку ворог здійснив 16 обстрілів позицій українських захисників, з яких 14 були прицільними. Найпотужніший вогневий вплив російсько-окупаційні війська здійснювали щодо позицій оборонців Луганського, Зайцевого і Новолуганського. Уночі противник відкривав вогонь із 120-мм мінометів по розташуванню наших сил навколо Новозванівки, Катеринівки й Травневого, випустивши загалом 11 снарядів, які згідно Мінського процесу не мали тут падати. Згодом мінометні обстріли відновилися знову. Десять 120-мм мін незаконні збройні формування випустили по захисникам Новолуганського й загалом майже стільки ж 82-мм мінометних снарядів — по оборонним укріпленням навколо Зайцевого і Луганського.

Українські військові тричі вимушено організовували заходи з придушення вогневої активності окупанта, вдаючись винятково до застосування штатного піхотного озброєння.

Донецький напрямок. Тут російсько-окупаційні сили порушували режим тиші 8 разів. Ворог активно використовував міномети та гранатомети. Зокрема, в районі Авдіївки і Опитного проросійські найманці тричі порушували перемир’я пострілами з мінометів та піхотного озброєння. Уранці, а потім і вдень окупант спромігся випустити тут майже шість десятків 82-мм мінометних снарядів. На Приазов’ї ворог із такого ж мінометного калібру обстріляв оборонців Водяного, а з озброєння БМП та гранатометів — захисників Богданівки.

Аргументом українських військовослужбовців, аби вгамувати противника, ставало винятково не заборонене Мінськом штатне озброєння.

Загалом минулої доби уздовж усієї лінії зіткнення противник провів 24 обстріли позицій Збройних Сил України, 22 з яких були прицільними.

10 разів українські військовослужбовці відкривали вогонь у відповідь із озброєння, не забороненого Мінськими домовленостями.

У результаті ворожих обстрілів, не постраждав жоден український військовослужбовець!

Як повідомили у Головному управлінні розвідки, російське окупаційне командування продовжує проводити заходи з приховування участі кадрових російських військовослужбовців у бойових діях проти сил АТО і, водночас, щодо запобігання самовільному залишенню бойовиками позицій. У російських військовослужбовців, які перебувають на передових позиціях, в терміновому порядку вилучають особисті документи.

З метою дискредитації сил АТО та виправдання своєї злочинної діяльності на окупованій території Донбасу, противник продовжує проводити заходи інформаційно-психологічного впливу на цивільне населення.

Зокрема, 5 грудня окупаційне командування організувало роботу знімальної групи військових пропагандистів у смузі відповідальності одного з угруповань окупантів для фабрикування, так званих, «доказів руйнувань, спричинених обстрілами з української сторони».

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]