Київенерго Ахметова заявило про розділ на дві компанії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Загальні збори акціонерів ПАТ Київенерго (входить до складу ДТЕК Ріната Ахметова) прийняло рішення про реорганізацію бізнесу шляхом створення двох нових компаній: перша компанія буде здійснювати діяльність з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж, друга - діяльність з постачання електричної енергії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Рішення про поділ Київенерго прийнято на вимогу закону "Про ринок електричної енергії", який передбачає відділення генерації, передачі і постачання електроенергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання в грудні 2018 року в усіх обленерго України, уточнили в компанії.

У Київенерго заявляють, що створення нових компаній ніяк не вплине на обсяг прав і обов'язків за договорами на управління комунальним майном, укладеним між міською владою Києва і ПАТ Київенерго. "Право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод Енергія, теплові мережі та інші об'єкти залишається непорушним", - сказано в повідомленні.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com