Київський нотаріус повідомила про тиск на неї з боку одеських правоохоронців, - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Київський нотаріус Зуєва Наталія повідомила про тиск та неправомірне втручання в її роботу з боку працівників поліції та прокуратури Одеської області, які стали на бік рейдерського угруповування братів Олега та Олександра Голоскерів, які є однієї із сторін господарського конфлікту, навколо нежитлової будівлі по вулиці Комарова 14, яка перебувала в іпотеці державного банка АКБ «Київ», проте через неправосудне судове рішення була вкрадена спритними ділками, які не бажали погашати борг перед банком в розмірі понад 60 млн. гривень.

Про це повідомляє Інтернет-видання «Відкрита Україна».

​«Я пропрацювала в органах нотаріату більше 15 років та ніколи не належала до категорії «чорних реєстраторів», в своїй роботі завжди дотримувалася та продовжую дотримуватися букви закону. Після того, як я відновила законність в Державному реєстрі речових прав та повернула записи про іпотеку АКБ «Київ» 2010 року, які були неправомірно видалені з реєстру та зареєструвала всі передбачені законодавством майнові права на цю будівлю за правонаступником АКБ «Київ» київською Фінансовою компанією «АВАЛОН КАПІТАЛ», до мене почали надходити дзвінки з погрозами від невідомих мені осіб, керівництвом поліції Одеської області, незважаючи на карантин, було відряджено до мене в м. Київ незрозуміло з якою метою цілу команду поліцейських на чолі зі слідчим Київського відділу поліції Цінським А. С., які 3 дні невідомо що робили в місті Києві та невідомо за чий рахунок жили. Вважаю це черговим проявом корупції в лавах поліції, коли органи правопорядку замість того, щоб стати на бік закону, стають на бік однієї зі сторін конфлікту». Я переконана в законності та правоті своїх дій та не дозволю ганьбити мою професійну репутацію та репутацію українського нотаріату в цілому. Правомірність моїх дій підтвердив Господарський суд Одеської області, який 29.05.2020 року виніс рішення, яким підтвердив право Фінансової компанії «Авалон Капітал» на нерухоме майно колишнього банка АКБ «Київ», - каже Наталія Зуєва.

​«Ми зі свого боку будемо пильно слідкувати за розвитком ситуації, що склалась та роботою правоохоронних органів Одещини. Вважаємо, що задля об’єктивності керівництву Національної поліції слід передати цю справу для розслідування до центрального апарату МВС. ​Детально з цього приводу можете ознайомитись із матеріалами журналістського розслідування», - резюмує «Відкрита Україна».

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]