Китай не врятував від санкцій найбільший державний банк Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Спроби російських чиновників розвернути економіку на Схід і замінити західні кредити грошима китайських інвесторів продовжують терпіти невдачі.

Внєшекономбанк, відрізаний від міжнародних ринків капіталу з літа 2014 року, передумав виходити на китайський ринок з продажем облігацій в юанях, передає finanz.ru.

Проект, який готувався більше року і який, за задумом банку, повинен був прокласти дорогу іншим російським компаніям, найближчим часом не відбудеться, заявив виданню РБК заступник голови ВЕБа Микола Цехомський.

Рівно рік тому, в лютому 2018 го, позиція Цехомського була діаметрально протилежною. Китай - це той вектор, по якому зараз слід йти всім компаніям, закликав він.

Через рік в ВЕБі схоже усвідомили, що по кредиту доведеться платити в юанях а для цього потрібна виручка в китайській валюті. В іншому випадку юані для обслуговування боргу доведеться купувати на валютному ринку, а сам кредит де-факто стане доларовими, тільки дорожче.

Уже третій рік залишається підвішеною в повітрі випуск державних облігацій Росії в юанях.

За даними Bloomberg, Мінфін ще в грудні 2017 року найняв Газпромбанк, BOC і ICBC для організації першого випуску юаневих ОФЗ, але випуск так і не відбувся.
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com