Китай вперше успішно доставив зонд на поверхню Марсу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Китайський космічний апарат Tianwen-1 здійснив посадку на поверхні Марсу. Тепер марсохід шукатиме біомолекули на поверхні Червоної планети.

Китайський космічний апарат Tianwen-1 з марсоходом "Чжужун" здійснив посадку на поверхні Марсу. Про це в суботу, 15 травня, повідомила китайська державна агенція Xinhua. За її даними, це - перша успішна доставка китайського зонда на іншу планету, зазначає Deutsche Welle.

У лютому автоматична міжпланетна станція Tianwen-1 після майже семимісячного польоту досягла орбіти Марса і провела близько двох місяців, досліджуючи потенційні місця посадки. Спуск в атмосфері Марсу тривав майже 9 хвилин.

 

Перший китайський космічний апарат для досліджень Марсу "Тяньвень-1", що складається з орбітального модуля, посадкової капсули й марсохода, був запущений 23 липня 2020 року за допомогою ракети-носія "Чанчжен-5" з космодрому Венчанг в провінції Хайнань.

Марсохід досліджуватиме ґрунт Червоної планети

 

Марсохід буде досліджувати геологічну будову Марса, а також проводити хімічний аналіз складу ґрунту та шукати біомолекули й біосигнатури. Апарат забезпечений навігаційною та топографічною камерами, приладом для вимірювання метеорологічних змін та двома детекторами. Наявність радіолокаційної станції - одна з основних відмінностей китайської експедиції: такий прилад вперше доставлений на Червону планету.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]