Кияни сплатять 2,3 млрд боргів Ахметова перед Нафтогазом, пеню їм пробачать

|
Версия для печатиВерсия для печати

КП "Київтеплоенерго" муситиме виплатити 2,3 мільярда гривень боргів ахметівської "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз", але не платитиме штрафи і пеню – такою є умова мирової угоди, підписаної 9 жовтня.

Про це в бліц-інтерв'ю "Українській правді" повідомив заступник мера Києва Петро Пантелеєв.

"Мирова угода передбачає, що КП "Київтеплоенерго" стає правонаступником лише тих боргових зобов’язань, які мають джерела для компенсації. Це 2,3 мільярда гривень, що майже удвічі менше, ніж сума, про яку йшла мова у травні цього року (майже 5 мільярдів – ред.)", - сказав він.

За словами чиновника, мова йде про борги споживачів.

"Мова йде про суму, що, за попередніми розрахунками, аналогічна сумі заборгованості споживачів. Штрафи і пені, що не мають джерела погашення і які б стали для міста серйозною проблемою, до мирової угоди не увійшли", - сказав Пантелеєв.

Він додав, що штрафні санкції та пені, які були нараховані "Київенерго" за несвоєчасну оплату за газ, списані.

Крім того, Пантелеєв відзначив, що у результаті "тривалої та складної роботи" уряд виділив 729 мільйонів гривень на погашення різниці в тарифах.

Київський чиновник відповів, що киянам зможуть повернути гарячу воду після затвердження мирової угоди у Господарському суді Києва і укладання договорів на поставку газу.

"Після отримання газу на об’єкти теплогенерації – ТЕЦ6 та котельні, технічно необхідний період для підігріву теплоносія та його транспортування тепловими мережами. Я нагадаю, що в столиці велика протяжність теплових мереж майже 2,7 тисяч кілометрів", - сказав Пантелеєв.

Тривала відсутність води у мережах негативно вплинула і на самі мережі, зазначив Пантелєєв.

"Кількамісячна відсутність гарячої води у мережах призвела до збільшення рівня корозії трубопроводів. А це може призвести до аварійних ситуацій під час відновлення теплоносія", - підсумував він.

Нагадаємо, у домівках багатьох киян уже кілька місяців немає подачі гарячої води: у декого з травня, у декого з липня.

2 жовтня прем'єр Володимир Гройсман заявив, що киянам дадуть гарячу воду до 7 жовтня.

4 жовтня столична влада заявила, що повернути гарячу воду жителям Києва зможуть не раніше, як через два тижні, тобто приблизно 17 жовтня.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]