Клімкін справедливо зазначив, що Московському патріархату нема чого робити в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін впевнений, що Московський патріархат Української православної церкви заснований на порушенні канону і узурпації, і йому нема чого робити на території України.

"Московському патріархату взагалі нічого робити в Україні, оскільки це канонічна територія Вселенського патріархату, а УПЦ МП з історичної точки зору заснована на порушенні канону і є результатом узурпації", - написав міністр у своєму блозі, розміщеному в "Українській правді" в четвер.

Клімкін, посилаючись на нещодавно опублікований Константинополем великий архівний матеріал під назвою«Вселенський трон і Церква України – говорять документи", в якому представлено свідчення з часів начебто "передачі Української митрополії в підпорядкування Російському патріархатові" і дано коментарі, які роз’яснюють всі спірні питання, додав, що українська церква de jure ніколи не припиняла бути канонічною територією Вселенського Патріархату.

"Ми як народ три століття прожили в фальшивої реальності, сприймаючи як норму те, що насправді було результатом обману і узурпації, представляючи самих себе не тими, ким ми є", - зазначив дипломат.

Він упевнений, що Томос про автокефалію раз і назавжди вирішить і всі суперечки щодо канонічності, адже надасть його Вселенський патріархат, який єдиний має останнє слово у всіх спірних питаннях православного світу.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com