Князєв представив нового очільника поліції Одещини

|
Версия для печатиВерсия для печати

Очільником Головного управління Національної поліції Одеської області став Олег Бех, який до цього очолював поліцію Харківщини.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ України. 

Сьогодні перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова Нацполіції Сергій Князєв представили Беха як нового керівника поліції Одеської області. 

 "Олег Бех показав себе досвідченим працівником. Він впорається з новими завданнями. Ми високо цінуємо ваш потенціал та людяність", - сказав Яровий.

Олег Бех розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1996 році на посаді слідчого. У 2001-2010 роках працював на оперативних посадах за різними напрямками діяльності у Головному управлінні боротьби зі злочинністю МВС України. Із 2010 до 2011 року - очолював відділ боротьби з корупцією в правоохоронних органах антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС.

З 7 листопада 2015 року був начальником Головного управління Національної поліції в Полтавській області. З 20 вересня 2017 року Бех був призначений начальником Головного управління в Харківській області.

Нагадаємо, начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Дмитро Головін 23 квітня подав у відставку. Він написав рапорт за власним бажанням. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com