Коаліція" ОПЗЖ та "слуг народу" проявилася на "Олімпійському" – журналіст

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Депутати від "Слуги народу" і ОПЗЖ спільно відвідували футбольний матч, порушуючи карантинні обмеження. Про це на сторінці в Facebook повідомив журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач.

"Карантин. Обмеження. Матчі без глядачів. Але якщо ти депутат від "Слуги народу", то можна у VIP-ложу. Вчорашній матч на "Олімпійському" Динамо Київ – АЗ", – написав журналіст.

Як зазначає 5 канал,  Ткач зауважив: "Ліворуч депутат "Слуга народу" Арістов Юрій, голова комітету ВР з питань бюджету, депутат "Слуга народу" Владлен Неклюдов, голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, усміхнений у вишиванці "Слуга народу" Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування".

Також журналіст написав, що на матч прийшли депутати ОПЗЖ Пузанов, Сергій Льовочкін,  Григорій Суркіс, перший президент України Леонід Кравчук, депутат "Батьківщини" Кожем'якін.

"Під час карантинних заходів мають право на перебування на матчі лише члени офіційної делегації футбольного клубу (президент клубу, рада директорів). Де можна почитати, коли депутати "Слуги народу" стали членами офіційної делегації футбольного клубу братів Суркісів? Це не рядові депутати президента Зеленського, а голови комітетів. Така вона, коаліція "Слуги народу" та ОПЗЖ", – зазначив Ткач.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com