Коболєв: ціна на газ знижена не буде

|
Версия для печатиВерсия для печати

Уряд не зможе знизити ціну на газ для населення, незважаючи ні на які передвиборні обіцянки, оскільки ринкова вартість газу - одна з головних умов співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявив глава Нафтогазу Андрій Коболєв в ефірі 5 каналу.

За словами Коболєва, у президента немає таких повноважень, але навіть після парламентських виборів цього не станеться.

«Зниження ціни на газ, на мою думку, буде неможливим з тієї простої причини, що це - головна умова співпраці з Міжнародним валютним фондом. Якщо хтось думає, що може змінити ці умови, передомовитись. Згадуючи кар'єру пані Тимошенко, вона так само домовилася з МВФ про підвищення ціни на газ. Тому вважаю, що ніякого зниження ціни на газ не буде, тому що це економічно неправильно, це унеможливить наша співпраця з міжнародними партнерами, і це не потрібно. Якщо у частини населення недостатньо коштів, щоб платити за газ, то система монетизованих субсидій - це оптимальний варіант, як показала практика всіх західних країн», - сказав Коболєв.

За його словами, людям буде вигідніше отримувати субсидію, економити газ і розпоряджатися зекономленими коштами на свій розсуд.

Раніше глава уряду Володимир Гройсман заявив, що не знає, як знизити ціни на газ для населення без негативних наслідків для економіки.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com