Кольченко: все, що сталося і відбувається — не дарма

|
Версия для печатиВерсия для печати

Можливо, декому з нас доведеться відсидіти весь свій термін. Але все, що сталося і відбувається — не дарма.

Про це, заявив політв’язень Кремля Рлександр Кольченко, відповідаючи на питання, які передали йому через адвоката журналісти Громадського.

«Хотів би передати українським і російським політв’язням, що питання із нашим визволенням може затягнутися на роки, можливо, навіть до того часу, коли Путлєра скинуть. Можливо, декому з нас доведеться відсидіти весь свій термін. Але все, що сталося і відбувається — не дарма. З того боку паркану боротьба триває, саме в цей час будується новий світ — світ, де не буде ані пана, ані холопа, ані жодних в’язнів. Нам треба бути готовими до того, щоб поповнити лави цих будівельників вільного світу. Треба час у в’язницях використовувати із максимальною користю. Та й взагалі — намагатись жити більш повним та яскравим життям — хоча б на зло ворогам. А українцям — привіт від Тараса Григоровича: «Борітеся — поборете!», — написав Кольченко.

Адвокат українського політв'язня Олександра Кольченка 18 березня відвідав його у виправній колонії №6 у російському місті Копейськ. Через нього Олександр передав відповіді на запитання Громадського.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com