Колишній заступник генерального прокурора подав до суду на ОГПУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Окружний адміністративний суд Києва зареєстрував два адміністративні провадження за позовом колишнього заступника генерального прокурора України Гюндуза Мамедова, повідомила пресслужба суду на запит «Радіо Свобода».  

Позови стосуються скасування доступу до державної таємниці та вимушеного звільнення Мамедова.

Працюючи в Офісі генпрокурора, Гюндуз Мамедов керував Департаментом нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту («Департаментом війни»), Департаментом захисту інтересів дітей та протидії насильству, а також Тренінговим центром Офіса генпрокурора. 

Не зважаючи на результативну роботу «Департаменту війни» під керівництвом Мамедова, у червні генпрокурорка Ірина Венедіктова без публічних пояснень забрала цей департамент в своє управління, Департамент дітей отримав заступник Венедіктової Ігор Мустец, а Тренінг-центр — заступник Олексій Симоненко. Мамедов залишився без роботи, і 26 липня написав заяву на звільнення «за власним бажанням».  

«Керівництво Офісу генерального прокурора свідомо створило складні умови роботи та всіляко блокує виконання Мамедовим своїх посадових обов’язків, систематично здійснюючи тиск на нього, що повністю нівелює основоположні принципи незалежності прокурора. Залишитися на посаді без можливостей виконання своїх повноважень є неприйнятним для нашого клієнта. Саме тому Гюндуз Мамедов після 25 років роботи в органах прокуратури прийняв рішення про відставку», — йшлося у поясненні юридичної компанії «Міллер», яка представляє інтереси Мамедова.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]