Коломойський атакує: його партія висунула майже 30 тисяч кандидатів на місцевих виборах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Політична партія «За майбутнє», яку пов'язують з олігархом Коломойським,  висунула на поточних місцевих виборах кандидатів до рад усіх рівнів по всій країні. 

Загалом від партії балотуються до органів місцевого самоврядування 27 749 кандидатів. При цьому, партія існує лише кілька місяців – установчий з'їзд політсили відбувся наприкінці травня 2020 року, зазначає Інтерфакс-Україна.

У партії вважають, що децентралізація дає змогу по-справжньому змінювати ситуацію в країні на місцях, тому місцеві вибори, які мають відбутися за місяць, стануть визначальними. Зокрема, це будуть перші вибори в територіальних громадах.

«Усі 29 років незалежності в нас в країні таке бачення, що парламент – це вище, ніж обласна рада, міська рада, ніж депутати громад чи сільські депутати. Наше бачення – що навпаки. І ми говоримо про те, що має запрацювати, нарешті, децентралізована система. Ми завершимо децентралізацію, тому що влада має  бути на місцях… Ми сформували списки в усі обласні й міські ради, а також ради територіальних громад по всій країні», –  запевнив лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця.

Як зазначають експерти. Коломойський хоче завести своїх людей до міських та обласних рад під "новим" брендом для того, щоб можна було спокійно вирішувати свої питання на місцевому рівні. Більшість у регіонах дасть змогу Коломойському та його партнерам спокійно набивати кишені шляхом грабунку українців та покривати корупційні схеми.

Чому саме депутатська група "За майбутнє" або як її називають у кулуарах "За майбах"? Тому що це найпродажніші депутати Верховної Ради, які не один раз змінювали свою політичну позицію через грошики у конвертах. З ними надзвичайно просто домовитися, якщо ви олігарх. Чого вартуэ наприклад присутнысть у фракцыъ такого одыозного дыяча як Антон Яценко. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com