Коломойський через суд оскаржує законність договорів з компаніями, які його викрили

|
Версия для печатиВерсия для печати

Київський апеляційний суд за скаргою екс-акціонера нині державного Приватбанку Ігоря Коломойського зобов'язав Солом'янський райсуд продовжити розгляд по суті справи про законність договорів ПриватБанку з його консультантами, зокрема з Kroll, Alixpartners, Hogan Lovells і "Астерс".

"Київський апеляційний суд у справі (за позовом - ІФ) Коломойського про визнання недійсними угод з консультантами ПриватБанку скасував ухвалу про залишення позову без розгляду (від 9 червня цього року - ІФ) і відправив справу до Солом'янського райсуду для продовження розгляду по суті", - повідомила прес-служба банку у вівторок.

Згідно з визначенням суду в єдиному держреєстрі судових рішень, відповідачами у відповідній справі також виступають Національний банк України (НБУ), Міністерство фінансів, компанії-консультанти банку, зазначає  Інтерфакс-Україна.

Раніше, 9 червня цього року Солом'янський райсуд Києва залишив без розгляду поданий Коломойським у грудні-2017 позов через "відсутність обґрунтованих позовних вимог".

Як повідомлялося, Hogan Lovells супроводжує судові процеси з націоналізації ПриватБанку за кордоном, а "Астерс" - в Україні.

У свою чергу, Kroll і Alixpartners були залучені для фінансового розслідування діяльності колишніх власників Приватбанку. Зокрема, Kroll на початку 2018 року, за результатами аудиту, підтвердила твердження, що банк був об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, як мінімум, протягом десяти років до націоналізації, що призвело до нанесення банку щонайменше $ 5,5 млрд збитків.

Як повідомлялося, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію Нацбанку і колишніх акціонерів ПриватБанку, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови і влила в його капітал понад 155 млрд грн.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com