Коломойський руками ДБР вимагатиме відшкодування в 3,3 млрд від НАБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

ПАТ "Укрнафта" направило в Державне бюро розслідувань скаргу на дії детективів Національного антикорупційного бюро, звинувативши їх у розголошенні даних досудового розслідування, що може завдати їй шкоди в розмірі не менше 3,3 мільярда гривень.

Про це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду Києва від 20 лютого, повідомляє Економічна правда, з посиланням на enkorr.

"Розголошення посадовими особами НАБУ даних досудового розслідування, які, зокрема, містять комерційну і банківську таємницю "Укрнафти", персональну інформацію її посадових осіб, поширених вибірково і з упереджено інтерпретованим "обвинувальним нахилом", призвело до виникнення загрози заподіяння "Укрнафті" матеріальної шкоди, розмір якої складно визначити без проведення відповідної експертизи, але ця сума може становити понад 3,3 млрд грн", - випливає з ухвали суду.

Претензії "Укрнафти" полягають в тому, що НАБУ на прохання Антимонопольного комітету неправомірно надало наявну у нього інформацію для антимонопольного розслідування, проведеного стосовно мережі АЗС групи "Приват".

Раніше адвокати "Укрнафти" зажадали від АМКУ ці матеріали знищити.

Скарга до ДБР була подана 22 січня адвокатом компанії В'ячеславом Бунечко. 25 січня ДБР відмовилося визнавати "Укрнафту" потерпілою від дій НАБУ.

У першій половині лютого інший адвокат "Укрнафти" Євген Кисельов подав скаргу до Шевченківського райсуду. 20 лютого цей суд зобов'язав слідчих ДБР вручити уповноваженому представнику компанії пам'ятку про процесуальні права і обов'язки потерпілого.

Як повідомлялося раніше, в 2016 р АМКУ почав розслідування щодо зловживань з боку АЗС групи "Приват". У липні 2018 року він склав попередні висновки, згідно з якими операторів АЗС групи "Приват" пропонується визнати винними в порушенні законодавства про економічну конкуренцію, а саме скоєнні узгоджених антиконкурентних дій. Їм може загрожувати штраф до 10% від обороту за 2017 г. У разі "Укрнафти" - це приблизно 2,69 млрд грн.

Попередні висновки були направлені компаніям-відповідачам. Очікувалося, що остаточне рішення буде винесено до грудня 2018 р., але 13 листопада минулого року глава Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв звинуватив групу "Приват" в спробах блокувати і затягнути розслідування.

За даними enkorr, всього було подано 24 позови з боку 10 підприємств в сім різних судів.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]