Компанія Adidas зняла з продажу одяг із символікою СРСР

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Компанія Adidas зняла з продажу одяг із символікою СРСР, який викликав обурення.

На сайті Adidas продукція із зображенням герба Радянського Союзу і написом USSR більше не відображається.

Як писав MediaSapiens, в мережі через цю колекцію одягу від Adidas розпочався флешмоб #Stopadidas. Користувачі з Литви звернули увагу на сукню з гербом Радянського Союзу та написом USSR на грудях, яка з’явилася в каталозі на сайті компанії.

Міністерство закордонних справ Литви опублікувало у своєму офіційному акаунті в Twitter скріншот з сайту із підписом: «Хворіти на "імперську ностальгію" - це все ще трапляється. Але трохи дивно, ще це робить знаменитий [бренд] adidas».

Водночас Український інститут національної пам'яті звернувся з листом до дочірнього підприємства Adidas й нагадав про те, що в Україні передбачена відповідальність за поширення продукції з використанням заборонених символів комуністичного тоталітарного режиму.

Нагадаємо, 15 травня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав чотири закони про декомунізацію: «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»; «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років»; «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років» та «Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті». Відповідні законодавчі акти були прийняті народними депутатами на засіданні Верховної Ради 9 квітня поточного року більшістю голосів.

Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com